Babītes ezers

Dālderu cope 2023! Septembra mēneša zivs!

Pasākumu kopuma "Dālderu cope 2023" ietvaros, septembra mēneša balvu dāvanu karti 25,00 EUR vērtībā no laivu bāzes "Dālderi" iegūst Sergejs Mogiļevičs, kura lomā 21.09.2023. bija 8kg 720g smaga līdaka.

Laipni lūgti apmeklēt Babītes ezeru!

Dabas lieguma Babītes ezera apmeklēšanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr.409.

Laivu bāze "Dālderi" piedāvā nomā Babītes ezerā trīs grupu laivas makšķerēšanai, ūdens putnu medībām, ezera apskatei, t.i., lielās (Lielā Pella, Lote), vidējās (Seniors, Mini Pella) un mazās (Līdaka, Sams, Ego, D3).

 

 

 

Laivu nomas cenas 2023.gada jūnija, jūlija, augusta, septembra, oktobra, novembra un decembra mēnesī:

1. Mazās - 7 euro;

2. Mazās - 8 euro;

3. Vidējās - 12 euro;

4. Lielās  - 15 euro.

Laivu pieteikšana zvanot uz tālruņa Nr. 29514917

Ar ko jārēķinas laivu bāzes "Dālderi" pakalpojuma iznomātājiem:

1. Iznomājot laivu līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pase, personu identifikācijas karte, autovadītāju apliecība).

2. Laiva tiek iznomāta komplektācijā ar diviem airiem. Papildus nepieciešamo laivas inventāru, t.i., glābšanas riņķis, veste, enkurs, smeļamais trauks, tiek piedāvāti bez atsevišķas maksas, bet pēc laivas iznomātāja lūguma.

3. Iespējams laivu rezervēt pa tālruni 29514917.

Laivu bāzes "Dālderi" pakalpojuma izmantotājiem (laivu iznomātājiemi un piestātnes nomniekiem) ir iespēja piedalīties pasākuma kopumā "Dālderu cope 2023" Babītes ezerā, t.n., to ka ja Jūs jūtat, ka iegūtais loms ir vērā ņemams, tad reģistrējiet to pie laivu bāzes "Dālderi" darbinieka. Līdakas laika posmā no 01.jūnija līdz ledum, bet ne ilgāk kā 31.decembrim. Ar nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Ūdensputnu medības Babītes ezerā atļautas no augusta otrās sestdienas plkst.16:00 trešdienās, sestdienās un svētdienās. No 16.septembra līdz 30.novembrim katru dienu.

Babītes ezers ir iekļauts dabas liegumā „Babītes ezers”.

Dabas liegums „Babītes ezers” atrodas Latvijas vidusdaļā Babītes novadā ~30 km no Rīgas un ~4km no Rīgas jūras līča.

Šī dabas lieguma kopējā platība ir 2988 ha. Babītes ezers pēc platības ir septītais lielākais ezers Latvijā. Viņš ir seklais ezers un tā apkārtne ir nozīmīga putnu koncentrācijas vieta.

Babītes ezers ir iecienīta makšķerēšanas, putnu vērošanas un ūdensputnu medību vieta.