Viesu māja

Īsta mednieku māja. Piedāvā svinību zāli viesībām līdz 25 viesiem, guļvietas līdz 15 viesiem, pirti ar patīkamu garu, virtuvi.

Atrodas Latvijas vidusdaļā Babītes novadā ~30 km no Rīgas meža ielokā 200 metrus no A-9 (Rīga – Liepāja 14km) autoceļa. Blakus atrodas publiskais mežs ar labām sēņu un ogu vietām.

Pie medību mājas ir plaši zālāji sporta spēlēm, ugunskura vieta. 500m attālumā atrodas Dabas liegums Babītes ezers. 7 km attālumā atrodas Pirmā pasaules kara cīņu vietas.

Pirts. Jau mūsu senči zināja, ka iknedēļas pirts rituāls apvienojumā ar spirdzinošu peldi vai iegremdēšanos aukstā ūdenī, ir viens no iedarbīgākajiem līdzekļiem, lai uzturētu labu miesas un gara veselību, it sevišķi vēsajos gada mēnešos, kad apkārt klejo dažādas infekcijas.

Medicīniski ir pierādīts - regulāras karstuma un aukstuma kontrasta procedūras palielina organisma spēju pretoties vīrusu un saaukstēšanās slimībām.

Karsējoties un strauji atvēsinoties, cilvēks norūdās un stiprina imūnsistēmu. Turklāt pirts un ūdens procedūras uzlabo organisma vispārējo stāvokli un palīdz cīņā ar visdažādākajām kaitēm.

Pirtnieki gan atzīst - lai iemestos ledainā ūdenī, ir jāpārvar psiholoģiskā barjera, tāpēc iesācējiem rūdīšanos būtu jāsāk pakāpeniski. Vispirms vajadzētu pasēdēt siltā pirtiņā un atvēsināties remdenā dušā, bet pēcāk var baudīt karstāku pirti un veldzēties aukstākā ūdenī - dušā, pirts kublā vai dīķī.

Pirts priekus nesteidzīgi ieteicams izbaudīt reizi nedēļā, atvēlot tiem pusi dienas.

Tomēr  - lai gan pirts ir laba gandrīz ikvienam cilvēkam, tiem, kas cieš no kādas nopietnas slimības, noteikti iepriekš jākonsultējas ar savu ārstu! Jāatceras arī, ka pirtī nedrīkst iet, ja cilvēks jau ir saslimis un viņam ir paaugstināta temperatūra.

Iespējams, mūsdienu cilvēkam tas šķitīs savādi, taču pārmērīga tiekšanās pēc ērtībām nereti noved pie slimībām, toties izbaudot pirts priekus organisms norūdas, cilvēks  saglabā veselību un mundrumu.

Ieguvumi, ko dod regulāri  pirts apmeklējumi:

Paaugstina organisma aizsargspējas pret vīrusiem un baktēriju infekcijām;

Ļauj ietaupīt uz nenopirkto zāļu rēķina;

Veicina enerģijas pieplūdumu, toksīnu izvadīšanu, stimulē asinsriti, noņem saspringumu muskuļos; palielina organisma noturību pret aukstumu;

 Samazina sāpes plecos, locītavās, mugurā;

 Uzlabo vielmaiņu, palīdz cīņā ar lieko svaru, alerģijām, astmu;

 Ļauj  atbrīvoties no emocionālās spriedzes, labāk pārvarēt sadzīves grūtības, relaksē un sakārto domāšanu;

 Kliedē nomāktību, mazina depresiju un uzlabo miegu;

 Padara ādu tvirtāku, ļauj saglabāt jauneklīgumu.

Pakalpojumu cenas pieejamas šeit